SLOVENSKY  |  MAGYAR  |  DEUTSCH


HLAVNÁ STRÁNKA

EURO OKNÁ

EURO DVERE

DOPLNKY

REFERENCIE

KONTAKT


DOPLNKY


KOVANIE

Celoobvodové kovanie MACO.

Nová typová sada kovania dáva oknám nový štýlový, príťažlivý vzhľad. Jej podstatou je trojnásobná protikorózna povrchová úprava s použitím trojmocného chrómu. Tento spôsob chromátovania sa považuje za priaznivý pre životné prostredie. Ide o spôsob chromátovania z hľadiska technológie výroby totožný s chromátovaním žltým.


1.vrstva: zinok - minimálne 6 mikrom.

2.vrstva: chromátovanie = ochranná vrstva "Silber-loock"

3.vrstva: vosková ochranná vrstva zvyšujúca kvalitu ochranu proti korózii.Polohovacia poistka

Dodávaná na všetky otváravo - sklopné okná. Polohovacia poistka zabraňuje chybnému otočeniu kľučky a súčasne zdvíha pri jeho zatváraní bez vynaloženia veľkej námahy do správnej polohy. Zabezpečuje, že okno bude správne fungovať aj po rokoch.

SKLO

Do našich okien používame zvukoizolačné dvojsklo K 1,1 plnené argónom, zloženie: 4 mm obyčajné sklo, 16 mm medzera a 4 mm izolačné sklo s tenkou kovovou vrstvou. Na objednávku robíme aj trojsklo.Pieskované sklo:

FARBY

Povrchovú úpravu svojich výrobkov prevádzame vodou riediteľnými nátermi D M Coating, z ktorých má zákazník k dispozícii vzorky 12 ks farieb a ich odtieňov.
KĽUČKY

Do našich výrobkov montujeme klučky HASTA typ HOPPE v sťandardnom prevedení bronz, titan (oceľ). Na objednávku je možné zabezpečiť viac typova farebných odtieňov.
VNÚTORNÝ PARAPET

Vnútorný parapet ponúkame v drevenom prevedení, na objednávku je možné dodať aj plastový. Farebné prevedenie v závislosti farby okna.


DREVENÉ ORNAMENTY

Všetky nami požívané materiály sú certifikované.


Copyright © 2006 - 2011 AP-Tech s.r.o., design: g.biz